Zbliża się VI Zjazd Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Organizacji w którym weźmiemy udział

12 – 14 września 2024 roku odbędzie się VI Ogólnopolski Zjazd PSPO. Konferencja ta otwiera przestrzeń do refleksji nad zmianami w funkcjonowaniu organizacji i wykonywaniu pracy jakie zainicjował rozwój technologiczny i społeczny ostatnich 20 lat. Zostaną na niej omówione przemiany w hierarchii współdzielonych wartości i stylu życia, wyzwania i nadzieje związane z różnorodnością w środowisku pracy, postępującą automatyzacją i digitalizacją procesów pracy, sztuczną inteligencją.

Porozmawiamy o zmieniających się potrzebach pracodawców i pracowników. Nie zabraknie też miejsca na dyskusję naukową o znaczeniu kapitału psychologicznego w firmach, psychospołecznych warunkach pracy i o nowych trendach w zarządzaniu różnorodnością w środowisku pracy i wykorzystywaniem tego potencjału.

Tym razem konferencja odbędzie się w siedzibie Instytutu Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego.

W Interdyscyplinarnym Centrum Rozwoju Kadr przygotowaliśmy się do tego wydarzenia bardzo starannie. W konferencji wezmą osobiście udział prof. dr hab. Barbara Kożusznik i dr Anita Pollak. W ramach konferencji zaplanowaliśmy dwa wystąpienia:

1 wystąpienie:

Wpływ trybu pracy cobota i występowania błędów na stres przeżywany podczas pracy z cobotem: moderująca rola zaufania afektywnego i poznawczego

Anita Pollak (Uniwersytet Śląski w Katowicach)

Anna Mucha (Uniwersytet Śląski w Katowicach)

Małgorzata Kozusznik (Ghent University, Belgia)

Matias Pulopulos (Ghent University, Belgia)

Markus Langer (University of Freiburg Niemcy)

2 wystąpienie:

Wspólny język sukcesu: Komunikacja kolektywna w zespołach wirtualnych i jej związki z efektywnością zespołu

Anita Pollak (Uniwersytet Śląski w Katowicach)

Adrian Pyszka (Uniwersytet Ekonomiczny, Katowice)

Olaf Flak (Uniwersytet im. J. Kochanowskiego, Kielce)

Piotr Klimowicz (Uniwersytet Śląski w Katowicach)

Barbara Kowalczyk (Uniwersytet Śląski w Katowicach)

Corinna Peifer (University of Lubeck, Germany)

Leonie Kloep (University of Lubeck, Germany)

Marcin, Grzegorzek (University of Lubeck, Germany)

Muhammad Tausif Irshad (University of Lubeck, Germany)

Szymon Siciński (University of Lubeck, Germany)

Barbara Kożusznik (Uniwersytet Śląski w Katowicach)

W kolejnych wpisach na blogu zdamy relację z tego wydarzenia.